Facebook
Pszczółka NI

ZlobekPszczolkaMaja.pl

Facebook G
Pszczółka G

ZlobekPszczolkaMaja.pl

Nasz dzień

Jaki zuch :)
Zabawa
Nie tylko kredki u nas są używane

Plan dnia

 

07:00 - 09:00 - w tych godzinach przychodzisz do żłobka na zabawy wspólne

09:00 - 09:30 - pożywne śniadanko aby mieć siłę na cały dzień z nami

09:30 - 11:00 - wyjście na plac zabaw gdy ładnie za oknem i nie mamy zorganizowanych zajęć edukacyjno - rozwojowych             

11:00 - 11:30 - ciepła zupka

11:30 - 12:00 - mycie ząbków

12:00 - 14:00 - odpoczynek abyś naładował swoje akumulatorki

14:00 - 14:30 - drugie danie pysznego obiadku

14:30 - 15:30 - zabawy dowolne rozwijające Twoje zainteresowania

15:30 - 16:00 - smaczny podwieczorek

16:00 - 17:00 - zabawy wspólne i pożegnanie z nami

Każde dziecko musi się do nas przyzwyczaić

Adaptacja

 

Zanim rozpoczniesz codzienną przygodę z nami, najpierw musisz się do nas przyzwyczaić. Jest to trudny okres, kiedy uczysz się, że nie będzie z Tobą mamusi i tatusia, a dzień będziesz spędzać z ciociami. Staramy się, abyś w tym okresie poznał nas jak najlepiej, przyzwyczaił się i poczuł się jak najlepiej w naszym otoczeniu. Dlatego przez pięć kolejnych dni Twoi rodzice będą Cię do nas przywozić i zostawiać na jedną krótką godzinkę.

Rozwój dzieci jest dla nas niezmiernie ważny

Zajęcia

 

Codziennie między godziną 9:30 a 11:00 organizowane są dla Ciebie zajęcia edukacyjno - rozwojowe. Będziesz się uczył różnych ciekawych rzeczy od cioć oraz instruktorów, którzy będą specjalnie do Ciebie przyjeżdżali. Gdy za oknem ładne słonko i aż nie chce się siedzieć w pomieszczeniach będziemy tą naukę wynosić na zewnątrz do ogrodu z placem zabaw. Ciocie będą Cię przygotowywały do nauki w przedszkolu.

My też lubimy nasz plac zabaw

Plac zabaw

 

Przy naszym żłobku, specjalnie dla Ciebie zrobiliśmy plac zabaw. W ładne dni będziesz mógł na nim szaleć i bawić się pod czujnym okiem opiekunek. Dzięki temu będziesz rozwijał się ruchowo i "łapał" świeże powietrze, abyś był silny i zdrowy.

Firma specjalizująca się w posiłkach dla dzieci

Posiłki

 

Ponieważ Twój zdrowy rozwój jest jednym z naszych priorytetów, dlatego zdecydowaliśmy się na dostawę całości wyżywienia z firmy cateringowej. Firma ta ma ogromne, wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla maluszków. Jadłospisy są opracowywane we współpracy z dietetykami dziecięcymi, zgodnie z normami wyznaczonymi przez ministerstwo zdrowia.

ZlobekPszczolkaMaja.pl

A tak płyną nam tygodnie

19 lutego 2023
  Kochani Rodzice!   W tym tygodniu ciocie będą z nami ćwiczyć motorykę dużą i małą.   Na początku będziemy pokonywać przeszkody oraz rzucać do celu kolorowymi woreczkami. W żłobku mamy duuuuużego misia.
12 lutego 2023
Kochani Rodzice!    Pamiętacie, że w tym tygodniu wypada wyjątkowe święto jakim jest święto zakochanych? My też będziemy je obchodzić. Ciocie zorganizują dla nas cały szereg ciekawych zabaw. Ponieważ wszyscy będą
06 lutego 2023
Kochani Rodzice!    W tym tygodniu nie zabraknie nam wrażeń przy doświadczeniach i zabawie z masą solną.    Przygotujemy masę solna w trzech kolorach. Będziemy ją ugniatać, wałkować oraz tworzyć rożne kształty