ZlobekPszczolkaMaja.pl

COVID   Żłobki i przedszkola są niezwykle newralgiczną częścią gospodarki. Od ich sprawnego funkcjonowania zależy w dużej mierze funkcjonowanie innych podmiotów gospodarczych. Pracownicy, będący rodzicami małych dzieci, nie są w stanie wykonywać swoich obowiązków, jeżeli nie mają zapewnionej opieki dla swoich podopiecznych. Dlatego nasz rząd ogranicza działanie żłobków do niezbędnego minimum. W okresie najintensywniejszych zachorowań na COVID w tym roku, ograniczenia w pracy żłobków zostały wprowadzone zaledwie na trzy tygodnie. 

   Pomimo tego, że ponowne zamknięcie placówek pełniących opiekę nad dziećmi do lat 3 jest mało prawdopodobne, dokonaliśmy odpowiednich wpisów w regulaminie naszego żłobka, które gwarantują rodzicom odpowiednie zniżki w opłatach czesnego za okres ewentualnego ograniczenia działania żłobków przez władze państwowe.

Świnka skarbonka
Rekrutacja 2021

Inne

 

400 zł wpisowe (tylko we wrześniu 2021 0 zł)

 

50 zł za każdą rozpoczętą godzinę opieki po godzinie 18:00

 

Na czas nieokreślony

 

1390 zł czesne

 

15 zł dzienne wyżywienie

Na 12 miesięcy

 

1320 zł czesne

 

15 zł wyżywienie dzienne

wyślij zapytanie

Opłaty w naszym żłobku

 

Czesne w naszym żłobku jest ustalane na zasadzie rocznej opłaty podzielonej na 12 miesięcy. Obejmuje ono opiekę nad dzieckiem w godzinach pracy żłobka, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone przez opiekunki jak i zewnętrznych instruktorów. Podpisując umowę na 12 miesięcy dostaniesz od nas rabat. Szczegóły poniżej.

Cennik

ZlobekPszczolkaMaja.pl

    Uwaga! Uwaga!

Wszystkich milusińskich serdecznie zapraszamy do rekrutacji na 2021 rok. Zostały ostatnie miejsca!

Facebook