ZlobekPszczolkaMaja.pl

Świnka skarbonka
Rekrutacja 2021

    Uwaga! Uwaga!

Pierwszych pięć osób podpisujących umowę nie płacą wpisowego.

COVID   Żłobki i przedszkola są niezwykle newralgiczną częścią gospodarki. Od ich sprawnego funkcjonowania zależy w dużej mierze funkcjonowanie innych podmiotów gospodarczych. Pracownicy, będący rodzicami małych dzieci, nie są w stanie wykonywać swoich obowiązków, jeżeli nie mają zapewnionej opieki dla swoich podopiecznych. Dlatego nasz rząd ogranicza działanie żłobków do niezbędnego minimum. W okresie najintensywniejszych zachorowań na COVID w tym roku, ograniczenia w pracy żłobków zostały wprowadzone zaledwie na trzy tygodnie. 

   Pomimo tego, że ponowne zamknięcie placówek pełniących opiekę nad dziećmi do lat 3 jest mało prawdopodobne, dokonaliśmy odpowiednich wpisów w regulaminie naszego żłobka, które gwarantują rodzicom odpowiednie zniżki w opłatach czesnego za okres ewentualnego ograniczenia działania żłobków przez władze państwowe.

 

Inne

 

400 zł wpisowe

 

Na czas nieokreślony

 

1550 zł czesne

 

17 zł dzienne wyżywienie

Na 12 miesięcy

 

1490 zł czesne

 

17 zł wyżywienie dzienne

wyślij zapytanie

Opłaty w naszym żłobku

 

Czesne w naszym żłobku jest ustalane na zasadzie rocznej opłaty podzielonej na 12 miesięcy. Obejmuje ono opiekę nad dzieckiem w godzinach pracy żłobka, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone przez opiekunki jak i zewnętrznych instruktorów. Podpisując umowę na minimum 12 miesięcy dostaniesz od nas rabat. Szczegóły na rok szkolny 2023/2024 poniżej.

Cennik

ZlobekPszczolkaMaja.pl

Facebook

ZlobekPszczolkaMaja.pl

Facebook