Facebook
Pszczółka NI

ZlobekPszczolkaMaja.pl

Facebook G
Pszczółka G

ZlobekPszczolkaMaja.pl

Cennik

Opłaty w naszym żłobku

 

Czesne w naszym żłobku jest ustalane na zasadzie rocznej opłaty podzielonej na 12 miesięcy. Obejmuje ono opiekę nad dzieckiem w godzinach pracy żłobka, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone przez opiekunki jak i zewnętrznych instruktorów. Szczegóły na rok szkolny 2024/2025 poniżej.

wyślij zapytanie

Opłaty

 

1 540 zł/mies. czesne

 

16 zł dzienne wyżywienie

Inne

 

500 zł wpisowe

 

Na pierwsze dziecko przysługuje z ZUS dofinansowanie obniżające czesne o 400 zł

COVID   Żłobki i przedszkola są niezwykle newralgiczną częścią gospodarki. Od ich sprawnego funkcjonowania zależy w dużej mierze funkcjonowanie innych podmiotów gospodarczych. Pracownicy, będący rodzicami małych dzieci, nie są w stanie wykonywać swoich obowiązków, jeżeli nie mają zapewnionej opieki dla swoich podopiecznych. Dlatego nasz rząd ogranicza działanie żłobków do niezbędnego minimum. W okresie najintensywniejszych zachorowań na COVID w tym roku, ograniczenia w pracy żłobków zostały wprowadzone zaledwie na trzy tygodnie. 

   Pomimo tego, że ponowne zamknięcie placówek pełniących opiekę nad dziećmi do lat 3 jest mało prawdopodobne, dokonaliśmy odpowiednich wpisów w regulaminie naszego żłobka, które gwarantują rodzicom odpowiednie zniżki w opłatach czesnego za okres ewentualnego ograniczenia działania żłobków przez władze państwowe.

    Uwaga! Uwaga!

Rekrutacja trwa! Śpiesz się zarezerwować miejsce dla swojego maluszka, bo w październiku 2023 nie ma wpisowego :)

Rekrutacja 2021
Świnka skarbonka

ZlobekPszczolkaMaja.pl