ZlobekPszczolkaMaja.pl

Lubimy dziecięce bazgrołki :)

O nas

 

   Możesz na nas liczyć od poniedziałku do piątku, a żeby ułatwić życie Twoim zapracowanym rodzicom, nasz żłobek jest czynny od godziny 7:00 do 18:00. Dzień nam płynie zgodnie z ustalonym i stałym harmonogramem, więc szybko się przyzwyczaisz co po czym następuje. Dla nas jest to ułatwieniem, a Tobie pomaga poczuć się bezpiecznie.

   Nasz żłobek to nie tylko opieka. Istniejemy od 2005 roku, chociaż nie od początku pod tą nazwą. W tym okresie zdobyliśmy ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, nie tylko jako opiekunowie, ale w dużej mierze także jako rodzice. Dlatego staramy się, abyś czuł się u nas jak u siebie w domu - bezpieczny i kochany. Ciepłej atmosfery na pewno Ci tutaj nie zabraknie, bo wiemy jakie jest to dla Ciebie ważne na tym etapie rozwoju.

   Mimo to nie zapominamy, że Twój rozwój wymaga dużej ilości pracy, zarówno naszej jak i Twojej. Dlatego pod okiem naszych opiekunek i współpracujących z nami instruktorów będziesz uczestniczył w różnorodnych zajęciach i zabawach. Pomogą Ci one prawidłowo się kształtować, budować Twoją ciekawość świata i dbać o zdrowie. Nie zapominamy, że zaradny maluszek cieszy każdego rodzica, więc u nas będziesz uczył się jak samemu poradzić sobie z "ubierankami", łyżką pełną zupy czy z nieznośnie wdzierającym się do Twoich zabawek bałaganem.

   Jesteśmy pewni, że nie będziesz się u nas nudził a nasze kreatywne podejście, do czasu dla Ciebie organizowanego, wypełni Ci dzień ciekawą zabawą.

Takie referencje radują nas najbardziej
To nie tylko sprzęty

WÓZKOWNIA

1

PLAC ZABAW

1

POMIESZCZENIA

4

OPIEKUNKI

4

 szczęśliwych dzieci  

25

Bo szczęście jest tu

To my

ZlobekPszczolkaMaja.pl

Facebook