ZlobekPszczolkaMaja.pl

Pszczółkolaki

 

Jak już będziesz taaaaaaki duży i w przyszłym roku rodzice będą Cię zapisywali do przedszkola, my zrobimy co tylko w naszej mocy aby Cię do tego przygotować. W przedszkolu będziesz musiał zdobyć pewne umiejętności wyznaczone przez program edukacyjny. Są jednak mądre książki, których wiemy jak używać, aby w ciekawy sposób i bawiąc się z Tobą, przekazać Ci wiedzę w nich zawartą. Gdy już będzie ona w Twojej główce, żadne przedszkole nie będzie Ci straszne! 

Książki nie są nam obce
Te Ciocie mają równie wielkie serca
Te Ciocie mają równie wielkie serca

Ciocia Ania

Wszędzie mnie pełno, a rozmowy z dziećmi nigdy mi się nie nudzą. 

To my codziennie oddajemy swoje serce Waszym dzieciom
Ciocia Ania

Codzienne coś nowego

 

Nie lubimy jak się u nas nic nie dzieje. Nie ma nic gorszego, jak nudzące się dzieci. Dlatego codziennie "ciocie" będą dla Ciebie szykować ciekawe zajęcia. Czasami tematyczne, bo mamy różne święta, czasami związane z porą roku, a innym razem zupełnie coś zaskakującego.  

Inne zajęcia

Logopedia

 

W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie :) Nie jest to łatwe i aby prawidłowo mówić, musisz ćwiczyć. Dlatego będziesz chuchał i dmuchał, "szszszykał" i "sssssykał", "llllykał" i "rrrrrykał" aby twój języczek i usta nabrały wprawy w polskich łamańcach językowych.

Logopedia

Rytmika

 

Każdy uwielbia tańczyć.. a na pewno każde dziecko to uwielbia. A jak możesz to robić pod okiem doświadczonego w pracy z dziećmi muzyka, tym fajniej. To nie tylko "wygibasy" w takt muzyki, ale poprawianie koordynacji ruchowej, wyrabianie słuchu, rozwijanie motoryki... eh, długo by wymieniać. 

Rytmika

Czy będę tam bezpieczny?

Nie będę się nudził? 
Czy będą się mną opiekowali?

 

Niezależnie od tego ile pytań od Ciebie usłyszymy to na każde cierpliwie odpowiemy. Chociażby to było setne "A dlaczego?". Brudne pieluszki, czyste paluszki, głowy bez guzów! Mamy oczy dookoła głowy a w głowach całą masę ciekawych pomysłów na to, żebyś u nas się dobrze bawił i czuł się bezpiecznie.

Świeże podwieczorki

 

Codziennie szykowane ze świeżych produktów, aby maluszki nie wychodziły od nas głodne.

Łyżeczka aż śmiga

Zdrowe Obiady

 

Przygotowane przez profesjonalną firmę cateringową, specjalizującą się w obsłudze żłobków i przedszkoli, dwudaniowe obiadki. 

Dzieci same używają sztućcy

Pyszne śniadanka

 

To najważniejsze posiłki każdego dnia. Dlatego dbamy o to, żeby były pożywne, zróżnicowane i dopasowane do potrzeb małych brzuszków.

Podwieczorek

chcę wiedzieć więcej

Ale soczysty
Witaminki

A czy będę jadł zdrowo?

Nie tylko zdrowo, ale także pysznie. Codziennie szykowane posiłki, tylko ze świeżych produktów, przygotowywane są na podstawie zbilansowanych jadłospisów. Żebyś był silny jak mamusia i tatuś. 

fotki

Chcę zobaczyć!

Ciocia Domi

Uwielbiam śpiewać i mam mnóstwo pomysłów na świetną zabawę. 

Ciocia Agata

Jestem pełna pozytywnej energii, którą chętnie się dzielę z maluszkami. 

Ciocia Domi
Ciocia Domi

Ciocie ?

Jak tylko zaczniemy działać, kolejne Ciocie pełne ciepła i miłości do dzieci, będą gotowe do opieki nad Tobą. 

Ciocia Ewelina

Ciocia Monia

Kochają mnie wszystkie dzieci, bo zabawa z Wami sprawia mi ogromną przyjemność. Jestem odpowiedzialna za wszystko co się tutaj dzieje. 

Ciocia Monia

Kto będzie się mną opiekował?

chcę wiedzieć więcej

Gimnastyka

 

Wiemy, że energia Cię rozpiera, a Twój rozwijający się organizm potrzebuje ruchu. Poza codziennymi zabawami będziesz mógł się wyszaleć przy ćwiczeniach dbających o prawidłowy rozwój mięśni, kości, układu krążenia, oddechowego, a także Twojego mózgu. O tak! On też tego potrzebuje. 

Gimnastyka

Gordonki

 

Kiedyś mądry muzyk jazzowy stwierdził, że najintensywniejsze umuzykalnienie następuje do 3 roku życia. U nas będziesz grał, śpiewał, tańczył abyś mógł wykorzystać ten złoty okres poznawania świata dźwięku.

Gordonki

Angielski

 

Good morning. Thank you and goodbye. Czy wiesz, że Twój mózg jest jak gąbka na wiedzę. Dlatego tak łatwo wszystkiego się uczysz w tym nowych słówek z języka angielskiego. Podawane w formie zabawy nie będą Cię nudzić i nigdy nie będziesz miał dość!

Angielski

Jakie ciekawe zajęcia na mnie czekają?

Żłobek Grójec - O co chodzi z tą wodą?

chcę wiedzieć więcej

żłobek Grójec Pszczółka Maja - Rozwój, Nauka, zabawa

 

Każda chwila w życiu naszych pociech jest niezwykle ważna dla ich prawidłowego rozwoju. Dlatego dbamy o to, aby każdy nasz podopieczny nie tylko posiadał prawidłową opiekę, ale także rozwijał się intelektualnie, psychicznie i fizycznie. Dzięki czułości naszych opiekunek każde dziecko czuje się u nas bezpieczne i kochane, a codzienne zajęcia zapewniają to czego pragnie umysł i ciało.

chcę wiedzieć więcej

To dla nich działamy w żłobku pod Piasecznem

ZlobekPszczolkaMaja.pl

Pszczółka G
Facebook G

ZlobekPszczolkaMaja.pl

Pszczółka NI
Facebook