ZlobekPszczolkaMaja.pl

Zabawa

Posiłki

 

Ponieważ Twój zdrowy rozwój jest jednym z naszych priorytetów, dlatego zdecydowaliśmy się na dostawę całości wyżywienia z firmy Kinder Katering. Firma ta ma ogromne, wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla maluszków. Jadłospisy są opracowywane we współpracy z dietetykami dziecięcymi, zgodnie z normami wyznaczonymi przez ministerstwo zdrowia. Nasz dostawca szczyci się także pracą zgodną z normami HACCP oraz GHPGMP. Chcesz zobaczyć co będziesz jadł? Kliknij w zdjęcie obok, a otworzy się profil facebookowy naszego dostawcy, na którym publikowane są jadłospisy.

Firma specjalizująca się w posiłkach dla dzieci

Plac zabaw

 

Przy naszym żłobku, specjalnie dla Ciebie zrobiliśmy plac zabaw. W ładne dni będziesz mógł na nim szaleć i bawić się pod czujnym okiem opiekunek. Dzięki temu będziesz rozwijał się ruchowo i "łapał" świeże powietrze, abyś był silny i zdrowy.

My też lubimy nasz plac zabaw

Zajęcia

 

Codziennie między godziną 9:30 a 11:00 organizowane są dla Ciebie zajęcia edukacyjno - rozwojowe. Będziesz się uczył różnych ciekawych rzeczy od cioć oraz instruktorów, którzy będą specjalnie do Ciebie przyjeżdżali. Gdy za oknem ładne słonko i aż nie chce się siedzieć w pomieszczeniach będziemy tą naukę wynosić na zewnątrz do ogrodu z placem zabaw. Ciocie będą Cię przygotowywały do nauki w przedszkolu.

Rozwój dzieci jest dla nas niezmiernie ważny

Adaptacja

 

Zanim rozpoczniesz codzienną przygodę z nami, najpierw musisz się do nas przyzwyczaić. Jest to trudny okres, kiedy uczysz się, że nie będzie z Tobą mamusi i tatusia, a dzień będziesz spędzać z ciociami. Staramy się, abyś w tym okresie poznał nas jak najlepiej, przyzwyczaił się i poczuł się jak najlepiej w naszym otoczeniu. Dlatego przez pięć kolejnych dni Twoi rodzice będą Cię do nas przywozić i zostawiać na jedną krótką godzinkę.

Każde dziecko musi się do nas przyzwyczaić

Plan dnia

 

07:00 - 08:45 - w tych godzinach przychodzisz do żłobka na zabawy wspólne

08:45 - 09:15 - pożywne śniadanko aby mieć siłę na cały dzień z nami

09:15 - 11:00 - wyjście na plac zabaw gdy ładnie za oknem i nie mamy zorganizowanych zajęć edukacyjno - rozwojowych             

11:20 - 11:50 - ciepła zupka

11:50 - 12:00 - mycie ząbków

12:00 - 13:50 - odpoczynek abyś naładował swoje akumulatorki

14:00 - 14:30 - drugie danie pysznego obiadku

14:30 - 16:00 - zabawy dowolne rozwijające Twoje zainteresowania

16:00 - 16:30 - smaczny podwieczorek

16:30 - 18:00 - zabawy wspólne i pożegnanie z nami

Nie tylko kredki u nas są używane
Jaki zuch :)

Nasz dzień

ZlobekPszczolkaMaja.pl

Facebook